Wiadomości

YouTuber wezwał do zbombardowania Watykanu. Jego żona była żołnierzem Sił Obronnych Izraela

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Mimo iż klip zawierał wyraźne poparcie dla terroryzmu wymierzonego przeciw katolikom, w Czerwoną Środę, kiedy wspomina się prześladowanych chrześcijan, Youtube odmówił jego usunięcia – czytamy na portalu Media Narodowe.

W Czerwoną Środę wspomina się prześladowanych chrześcijan, z których tysiące giną każdego miesiąca. Izraelsko-amerykański YouTuber Ethan Klein wezwał do “zamknięcia Kościoła katolickiego i zbombardowania Watykanu”.

Klein, którego żona była żołnierzem Sił Obronnych Izraela, wypowiedział te słowa podczas odcinka swojego programu na YouTube. Mimo iż klip zawierał wyraźne poparcie dla terroryzmu wymierzonego przeciw katolikom, w Czerwoną Środę, kiedy wspomina się prześladowanych chrześcijan, Youtube odmówił jego usunięcia i pozwolił, aby wyraźne wezwanie do antychrześcijańskiego terroryzmu pozostało nieusunięte.

Mężczyzna nie został również ukarany za bluźnierstwo przeciwko Eucharystii. Próbował w sposób obraźliwy żartować z Czcigodnego Sługi Bożego Piusa XII, mówił także o Benedykcie XVI. “Byłem poważny, kiedy powiedziałem: zakazać Kościoła” – stwierdził youtuber.

/medianarodowe.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!