Wiadomości

Wykorzystał seksualnie kobietę na ulicy. Policja publikuje zdjęcia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Będzina poszukują sprawcę doprowadzenia przemocą kobiety do poddania się innej czynności seksualnej. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o pilny kontakt. Szybkie zatrzymanie mężczyzny może zapobiec kolejnym tego typu zdarzeniom.

W Będzinie przy ul. św. Brata Alberta mężczyzna przemocą doprowadził idącą chodnikiem kobietę do poddania się innej czynności seksualnej. Kamera umieszczona przy ulicy zarejestrowała sprawce tego zdarzenia. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego sylwetkę przedstawia portret pamięciowy oraz zdjęcie wykonane na podstawie obrazu monitoringu, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie tel. 47 85 362 00 i tel. 47 85 363 87, 887 220 865 (policjant prowadzący postępowanie – podkom. Mariusz Rybak) lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej [email protected], a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Mogących pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny policjanci proszą o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie tel. 47 85 362 00 i tel. 47 85 363 87, 887 220 865 (policjant prowadzący postępowanie – podkom. Mariusz Rybak) lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej [email protected], a także anonimowo za pomocą formularza „POWIADOM NAS” zamieszczonego na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!