Europa Polska Wiadomości

Wśród uchodźców z Ukrainy zaczynają pojawiać się egzotyczni przybysze…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Polska przyjmuje uchodźców z objętej wojną Ukrainy. Ale na Ukrainie, co warto wiedzieć, przebywało wielu imigrantów z Azji Środkowej (zwłaszcza z krajów postradzieckich), a także z Bliskiego Wschodu, a nawet z Afryki. Teraz próbują oni wydostać się z ogarniętego wojną kraju..

W tłumie Ukraińców, którzy szukają schronienia przed wojną, pojawiło się wiele czarnoskórych postaci. Doskonale widać to w punktach recepcyjnych – zwłaszcza na dworcu PKP w Przemyślu.

„Dworzec PKP Przemyśl….czy ktoś to jeszcze kontroluje ? Gdzie maseczki ? Polska Policja Straż Graniczna czy leci z Nami pilot ?” – pisał na Facebooku Słabek Sławicki, załączając zdjęcia. „Dlaczego młodzi imigranci ukraińscy są narażeni na zakażenie ❓❗między łóżkami powinny być parawany❗żeby modna choroba nie przeszła❗to skandal❗gdzie jest minister zdrowia❓gdzie się podziała epi-demia ❓❓❓” – ironizował w innym wpisie.

No cóż, na Ukrainie, co warto wiedzieć, przebywało wielu imigrantów z Azji Środkowej (zwłaszcza z krajów postradzieckich), a także z Bliskiego Wschodu, a nawet z Afryki. Teraz próbują oni wydostać się z ogarniętego wojną kraju. Co więcej, o ile mężczyźni narodowości ukraińskiej nie są z kraju wypuszczani, to ich nikt tam nie zatrzymuje…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!