Wiadomości

Współpracownik TVN został zamordowany na Górnym Śląsku

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Paweł K. został wielokrotnie pchnięty nożem w pobliżu stadionu GKS-u Katowice. Lokalne media donoszą, że ofiara to dziennikarz współpracujący ze stacją TVN. Ze wstępnych ustaleń prokuratury wynika, iż jego zabójstwo nie było związane z pracą zawodową – informuje portal TVP Info.

Do zdarzenia doszło w niedzielę późnym wieczorem. Paweł K. miał się umówić na spotkanie z kobietą w okolicach stadionu GKS-u Katowice. Policja informuje, że po godz. 1 w nocy otrzymała zgłoszenie o groźnym zdarzeniu.

– Sprawca podszedł do samochodu, otworzył drzwi i zaatakował mężczyznę siedzącego na fotelu pasażera – poinformował w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” prok. Cezary Golik z Prokuratury Rejonowej w Chorzowie. – Doszło do szamotaniny na zewnątrz samochodu. Napastnik zadał przynajmniej kilkanaście ciosów nożem – dodał.

Ranny Paweł K. zdołał wsiąść do samochodu, a towarzysząca mu kobieta zawiozła go do szpitala. Policja szuka zabójcy. Według dotychczasowych ustaleń zbrodnia została popełniona na tle obyczajowym.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!