Europa Islam Wiadomości

Wściekli na wyniki wyborów nachodźcy, niszczą Francję

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Murzyni i Arabowie nie są zadowoleni z wyników I tury francuskich wyborów dyzmokratycznych do parlamentu. Wyszli na ulice Paryża i kilku innych miast, by w ramach protestu niszczyć prywatne i publiczne mienie.

Wściekli na wyniki wyborów nachodźcy, niszczą Francję. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Francji opublikowało już ostateczne wyniki pierwszej tury wyborów. Potwierdziły one zwycięstwo Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen i Jordana Bardella. Oburzyło to murzynów i arabów oraz ich skrajnie lewicowych opiekunów, dla których prawdziwa dyzmokracja jest tylko wtedy, gdy wygrywa skrajna lewica.

Do sieci stale trafiają szokujące nagrania dokumentujące zachowanie francuskich manifestantów. Widać na nich, jak rozwścieczony tłum złożony z ciemnoskórych mężczyzn niszczy sklepy oraz miejską infrastrukturę. Na nagraniach widać też m.in. aktywistów skrajnie lewicowej, tzw. Antify.

Zablokować rządy Marine Le Pen próbuje Emmanuel Macron. W wydanym przez siebie oświadczeniu prezydent wezwał do utworzenia “szerokiego, wyraźnie demokratyczno-republikańskiego sojuszu” na drugą turę wyborów parlamentarnych.

Z kolei Marine Le Pen wezwała Francuzów do zapewnienia jej ugrupowaniu absolutnej większości, aby w ciągu ośmiu dni premierem mógł zostać jego formalny lider Jordan Bardella.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!