Europa Wiadomości

Włochy: Imigranci z Nigerii próbowali upiec psa. “Ucztę” przerwali karabinierzy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W ośrodku dla uchodźców w Briatico we włoskiej Kalabrii jeden z imigrantów postanowił usmażyć na grillu psa. Wielkie ucztowanie przerwali nietolerancyjni Karabinierzy i obrońcy zwierząt.

Pracownik ośrodka w Briatico zaalarmował policję, gdy dostrzegł, że imigranci z Nigerii obdzierają psa ze skóry. Gdy na miejscu pojawili się Karabinierzy wraz z obrońcami zwierząt, Nigeryjczycy przygotowane mięso kładli już na rozgrzanego grilla – podaje włoska gazeta „Il Quotidiano”.

29-letni Nigeryjczyk, który przygotowywał danie z psa dla grupy swoich rodaków, był zdziwiony wizytą Karabinierów. Imigrant utrzymuje, iż znalazł zdechłego psa przy drodze. Twierdzi też, że w jego kraju jedzenie psów, to normalna praktyka. Nie wiedział, że prawo włoskie zabrania konsumowania psów i kotów.

Nigeryjczyk został przeniesiony do czterogwiazdkowego hotel Miragolfo, gdzie mieści się inny ośrodek dla uchodźców.

Do Włoch wraz z falą migracyjną z Afryki i Bliskiego Wschodu przybyła duża grupa Nigeryjczyków, którzy tworzą w kraju mafię. Włoski kryminolog i psychiatra, Alessandro Meluzzi, przestrzega przed nigeryjską mafią, która ma coraz większe wpływy i jest niesłychanie brutalna, dopuszcza się nawet kanibalizmu.

Oryginalny artykuł: https://ndie.pl/nietolerancyjni-wlosi-nie-pozwolili-imigrantom-grillowac-psa-u-nas-to-normalne/

Źródło: ndie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!