Wiadomości

Wielka Brytania: Pracujący z dziećmi w miejskiej bibliotece transseksualista okazał się być pedofilem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal nczas.comd samego początku pomysł zajęć prowadzonych przez drag queen w publicznych instytucjach nie spodobał się rodzicom. Wobec bierności miejskiej biblioteki, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

„Władze biblioteki zawiodły podczas sprawdzania przeszłości (podejrzanego – przyp. red.), pomimo odpowiednich wytycznych oraz ostrzeżeń ze strony MassRessistance” – napisali w oświadczeniu.

 Gdyby władze biblioteki przeprowadziły proces rekrutacyjny w sposób staranny, być może zastanowiły by się tym, czy dopuszczenie do zajęć z dziećmi ważącego 90 kg i mierzącego 180 cm wzrostu przestępcę seksualnego jest dobrym pomysłem – mówiła Tracy Shannon, wiceprezes Houston MassRessistance.

W odpowiedzi biblioteka opublikowała oświadczenie, w którym przeprasza za niedopełnienie formalności. Albert Gaza został w trybie natychmiastowym odsunięty od prowadzenia zajęć.

Śledztwo rodzicielskie zaowocowało także 163 stronami akt, które ujawniają wątpliwą przeszłość części prowadzących „Drag Queen Storytime”. Zajęcia były krytykowane na łamach „Breitbart” przez publicystę Johna Nolte.

„Szaleńcy, którzy bronią Drag Queen Storytime uważają, że idea promuje miłość i akceptację (…) racjonalnie myślący rodzice zatroskani o dobro i zdrowie swoich dzieci, świadomi ochrony ich niewinności, szczególnie przed seksualnością dorosłych, pozywają miasto za promocję tego szaleństwa” – pisał.

„Żyjemy w kraju gdzie czytanie Biblii w bibliotece jest zabronione, ale gruby facet w sukience jest okej” – skwitował.

Cóż za zdziwienie…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!