Wiadomości

Wielka bijatyka przed lokalem z kebabami w Toruniu, jedna osoba nie żyje

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Toruńska policja wyjaśnia okoliczności bójki, po której zmarł 44-letni mężczyzna. Doszło do niej przed lokalem z kebabami na Starówce. W awanturze uczestniczyło pięć osób. Nikt nie został jeszcze zatrzymany.

W nocy z piątku na sobotę około godz. 1.30 doszło do bójki na ulicy Chełmińskiej przed „Zahir Kebab” w Toruniu. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu.

– Dwie osoby trafiły do szpitala. Jedna zmarła, ale nie znamy w tej chwili przyczyny śmierci. Niczego nie można wykluczyć, ale z informacji, które zostały mi przekazane wynika, że w szarpaninie nie zostały użyte ostre narzędzia. W tej chwili z zebranych informacji nie wynika, żeby było to szczególnie brutalne zajście. Być może więcej będziemy wiedzieli po jutrzejszej sekcji zwłok – powiedziała rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Toruniu podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Drugi poszkodowany w bójce mężczyzna trafił do szpitala z niegroźnymi obrażeniami i został zwolniony do domu. Trzy pozostałe osoby biorące udział w zdarzeniu – oddaliły się.

– Apelujemy do tych, którzy mają informacje w tej sprawie, o przekazanie ich policji. W lokalu ktoś kogoś popchnął. Potem te osoby wyszły na zewnątrz, ale nie do końca wiemy, co tam się stało. Dlatego prosimy wszystkich świadków o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy – dodała Dąbrowska.

/TVP Info, foto: Gazeta Pomorska/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!