Felietony

Widzę otaczające mnie zło, fałsz i propagandę ale niewiele mogę.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak często zdajesz sobie sprawę z tego, jakimi kłamstwami i propagandą karmieni są Polacy? Zapewne często.

Myślisz jednak-niewiele mogę, przecież nie posiadam środków masowego przekazu, ani zasobów pieniężnych, by zmienić ten stan rzeczy. Jak wiele osób myśli podobnie? Obawiam się, że wiele! Trzeba w końcu zrozumieć, że w pojedynkę niewiele da się uczynić, dlatego trzeba się organizować i przede wszystkim zadać sobie pytanie, co ja uczyniłem, aby było lepiej? Znowu, pomyślisz-Ja? Przecież, niewiele mogę, nie mam dużych środków finansowych…

My, proponujemy rozwiązanie, które zapewni rozwój niezależnych mediów w Polsce. Jest tylko jeden warunek, świadomi Polacy muszą uwierzyć w to, że się uda, odłożyć na bok ewentualne obiekcje i poświęcić na ten cel, ok. 50 – 80 złotych rocznie.

Jak zapewne Państwo słyszeli, powołane zostało do życia czasopismo, które na swoich łamach gromadzi przemilczanych przez media głównego ścieku publicystów, między innymi: Grzegorza Brauna, Stanisława Michalkiewicza, prof. Jerzego Roberta Nowaka, prof. Jacka Bartyzela, doktora Sławomira Mentzena i wiele innych zacnych osób. Oczywiście, zapewne, jak to często po prawej stronie mocy, pojawią się obiekcję w stylu: „Tego nie czytam, bo jego poglądy są …” etc. Musimy jednak zrozumieć, że NASZA OJCZYZNA POLSKA, znajduje się obecnie w takiej sytuacji, w której nie powinno być miejsce na takie obiekcje.

Ile kosztuje czytelnictwo czasopisma patriotycznego i katolickiego?

Magna Polonia jest kwartalnikiem, wersja elektroniczna kosztuje 10 złotych, papierowa 19 złotych (licząc z kosztami wysyłki), więc w najdroższej z opcji wydamy rocznie 76 złotych, a przez 10 lat regularnego kupowania 760 złotych.

(Oczywiście są i osoby bardzo szczodrego serca, które wspierają nasz projekt nie tylko poprzez zakup czasopisma).

To niewiele, a jednak bardzo wiele. Potrzeba jest tylko wielu osób zaangażowanych w dzieło medialne Magna Polonia. Im więcej będzie czytelników, tym szybciej będzie rósł nasz profesjonalizm, a kolejne inicjatywy będą pojawiały się coraz częściej. Kupując Magna Polonia, wspieracie także niezależnych autorów i polskie przedsiębiorstwa. Całość druku i działań pobocznych odbywa się bowiem w Polsce. WARTO UWIERZYĆ WE WŁASNE SIŁY, MOŻEMY BOWIEM WIELE, ALE NIC W POJEDYNKĘ. To od Państwa zależy, czy wolne media będą istniały. Link do zakupu czasopisma poniżej:

Magna Polonia numer 4

 

DZIĘKUJEMY!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!