Wiadomości

Wiadomo, jaka była przyczyna śmierci dziennikarza Radia Gdańsk

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zgon nastąpił z przyczyn chorobowych. Rana na plecach była powierzchowna i nie była przyczyną śmierci – mówi w rozmowie z portalem tvp.info rzeczniczka gdańskiej prokuratury, informując o wynikach sekcji zwłok dziennikarza Radia Gdańsk.

Jak informuje prokurator Grażyna Wawryniuk, zatrzymana w sprawie 34-letnia kobieta – partnerka zmarłego – była przesłuchiwana w charakterze świadka. Nikomu nie zostały postawione zarzuty.

W sobotę ok. godz. 19.15 policja otrzymała zgłoszenie, że w jednym z mieszkań w Gdańsku-Żabiance znaleziono zwłoki 49-letniego mężczyzny. Na miejsce udała się ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Do zatrzymania kobiety doszło przed godz. 23.

Jak podaje Radio Gdańsk dziennikarz był związany z rozgłośnią od 1997 roku. „Znany był przede wszystkim z audycji Muzyczna Strefa Radia Gdańsk, w której prezentował wybrane przez siebie utwory. Był skarbnicą wiedzy muzycznej. Na przestrzeni lat relacjonował najważniejsze wydarzenia muzyczne oraz przeprowadzał wywiady z wybitnymi artystami. Był wielkim fanem U2 i The Beatles” – czytamy na stronie internetowej Radia Gdańsk.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!