Wiadomości

Wejście do pokoju, w którym się ukrywał, było zamaskowane szafą

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kryminalni z komisariatu Toruń-Rubinkowo zatrzymali 48-latka poszukiwanego listem gończym. Przeprowadzone rozpoznanie pozwoliło na ustalenie, że mężczyzna przebywał u rodziny w Bydgoszczy. Podczas przeszukania mieszkania policjanci natrafili na wejście do pokoju zamaskowane szafą. Tam własnie schował się 48-latek.

Kryminalni z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zapukali do drzwi jednego z mieszkań na bydgoskim osiedlu Wyżyny. Wcześniej policjanci zdobyli informacje, które świadczyły o tym, że właśnie tam przebywa poszukiwany przez nich 48-latek.

Drzwi otworzyła kobieta, spokrewniona z poszukiwanym. Twierdziła, że nikogo poza nią nie ma w domu. Funkcjonariusze nie dali wiary jej tłumaczeniom i przystąpili do przeszukania.

W żadnym z pomieszczeń nie było poszukiwanego mężczyzny. Przed wyjściem z mieszkania kryminalni postanowili jeszcze zajrzeć do szafy znajdującej się w korytarzu. Po otwarciu drzwi funkcjonariusze natrafili na przejście do kolejnego pokoju, gdzie ukrył się 48-latek. Mężczyzna był totalnie zaskoczony widokiem stróżów prawa. Trafił prosto do celi. Spędzi tam najbliższe kilka miesięcy odsiadując wyroki za kilkukrotną jazdę w stanie nietrzeźwości.

Autor: sierż. szt. Wojciech Chrostowski
Policja Kujawsko-Pomorska

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!