Europa Polska Wiadomości

Według Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zamachy w Hiszpanii nie mają nic wspólnego z napływającą do Europy falą imigrantów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ośrodek Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychzaatakował na Facebooku posła Adama Andruszkiewicza z Kukiz’15, który deklaruje, że nie dopuści aby w Polsce pojawili się muzułmańscy imigranci.  W odpowiedzi na postulaty Andruszkiewicza Ośrodek napisał między innymi:
“Czego pan teraz oczekuje, panie pośle? Pogromu muzułmanów? Kolejnych ataków na kebaby dokonywanych przez bezmyślnych bandziorów, do których dotrze pańska retoryka?”

Ośrodek Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który tak lubi straszyć “faszyzmem” i narastającym “rasizmem” kompletnie ignoruje fakt że zamachy terrorystyczne w Europie są związane z coraz większą obecnością muzułmańskich imigrantów, którzy się nie asymilują i nie integrują. To właśnie w  krajach, takich jak Francja, Hiszpania, Niemcy, Szwecja, które otworzyły się na muzułmańskich imigrantów z Azji i Afryki dochodzi do zamachów w których giną również Polacy. To we Francji jest ogłoszony stan wyjątkowy właśnie w związku z zagrożeniem ze strony muzułmańskich imigrantów, a nie ze strony zwolenników Frontu Narodowego.

Dla Ośrodka nie istnieje więc realne zagrożenie jakim są zamachy w Europie. Dla lewaków nie istnieje tło tych zamachów, powody dla których muzułmańscy imigranci wsiadają za kierownice aut i rozjeżdżają ludzi w Europie. Dla Ośrodka istnieje jedynie potencjalne zagrożenie związane z odwetami na kebabach. Większym bandziorem będzie więc ktoś kto “zaatakuje” kebab niż bydlaki, które mordują ludzi z okrzykiem na ustach “Allah akbar”.

Źródło: dzienniknarodowy.pl

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!