Polska Wiadomości

Według OMZRiK “typowy faszysta” jest uprzejmy i ładnie pachnie…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal nczas.com Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych (OMZRiK) przestrzega swoich zwolenników przed „faszystami”. Na stronie FB ośrodka zarządzanego przez ściganego przez policję bandytę – Pawła Gawła – pojawił się nawet rysopis typowego „faszysty”.

„SPOTYKASZ FASZYSTÓW KAŻDEGO DNIA” – ostrzega nadużywając Caps Locka OMZRiK. Aby wszyscy obserwujący profil antifiarze wiedzieli na kogo mają uważać, ośrodek podał rysopis takiego typowego „faszysty”.

„Uśmiechają się i życzą dobrego dnia, całują swoje dzieci na pożegnanie. Są mili i grzeczni, ładnie się ubierają, przyjemnie pachną” – opisuje tych przerażających prawicowych ekstremistów OMZRiK.

Zwolennikom ośrodka na pewno łatwo będzie odróżnić takich „faszystów” od swoich. Antifiarze bowiem wyglądają zazwyczaj zupełnie inaczej – nie ma mowy o myciu się, czy przyjemny zapachu. Co zaś się tyczy całowania dzieci to… no, może nie brnijmy dalej w tę stronę.

Przypomnijmy, że szefem OMZRiK jest Rafał Gaweł – człowiek prawomocnie skazany na dwa lata więzienia, który uciekł przed wykonaniem wyroku za granicę i kpi sobie z polskiego prawa.

Takie autorytety ma lewica. I oni śmią cokolwiek „monitorować”? Ich szef powinien być monitorowany 24/h i zamiast zarządzać „ośrodkiem” powinien być zamkniętym w ośrodku.

Jak się okazuje stanowcza większości obywateli to faszyści…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!