Świat Wiadomości

Według Amnesty International aborcja jest prawem człowieka…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal pch24.plmnesty International zamieściło na Twitterze skandaliczny wpis, w którym przekonuje, że „aborcja to prawo człowieka”. Lewicowa organizacja tylko w jednym wpisie aż dziesięciokrotnie powtórzyła sformułowanie „abortion is a human right”. Spotkało się to ze zdecydowaną reakcją internautów.

Międzynarodowa organizacja pozarządowa Amnesty International od wielu lat kojarzy się jako fundacja działająca w obronie prześladowanych i pozbawianych wolności ludzi, a także organizacja walcząca z kryzysem humanitarnym. Amnesty International protestowało również przeciwko wymierzaniu skazańcom kary śmierci. Dziś jednak przynajmniej częściowo zmieniło swoje obszary zainteresowania i zajmuje się promowaniem zabijania dzieci nienarodzonych, uznając tę krwawą procedurę jako prawo człowieka.

Aż dziesięciokrotnie Amnesty International użyło w jednym wpisie na Twitterze sformułowania „abortion is a human right”. Komentarze organizacji zamieszczane w mediach społecznościowych miały korespondować z trwającą w USA debatą polityczną w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. W kolejnym wpisie lewicowej organizacji czytamy: „My body, my health. My body, my choice. My body, my rights. My body, my voice” co możemy przetłumaczyć jako: „Moje ciało, moje zdrowie. Moje ciało, mój wybór. Moje ciało, moje prawa. Moje ciało, mój głos”.

Skandaliczne wpisy w wykonaniu przedstawicieli Amnesty Internatinal wywołały reakcję internautów. „Możecie napisać to gebelsowską metodą milion razy, a nie zmienicie prawdy, że aborcja to zbrodnia” – napisał ks. Janusz Chyła. W mocnym tonie opinie Amnesty International skomentował Jakub Szymczuk, fotograf z Kancelarii Prezydenta RP. „Hitler myślał podobnie” – napisał w komentarzu.

„Ciekawe, że Amnesty International wielokrotnie protestowało przeciwko wykonywaniu kary śmierci i apelowało o zniesienie tej kary. Dziś walczy o „prawo do aborcji” nazywając je prawem człowieka. A czym jest aborcja jak nie „karą śmierci” dla niewinnych dzieci? – pyta na Twitterze Paweł Ozdoba.

W pozostałych krytycznych komentarzach możemy również przeczytać: „Zabijanie człowieka jest łamaniem prawa”, „Aborcja jest morderstwem” oraz „Aborcja nie jest prawem człowieka”. W dyskusję zaangażowanych było wielu anglojęzycznych użytkowników Twittera, którzy również wytykali Amnesty International błędne rozumowanie i podkreślali, że aborcja jest w rzeczywistości zabijaniem niewinnych, nienarodzonych dzieci.

Świetny przykład lewackiej hipokryzji…

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!