Wiadomości

Wbrew woli ojca, sąd zgodził się na operację zmiany płci u 7-latka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sąd w Dallas, w Teksasie orzekł przeciwko Jeffreyowi Youngerowi – mężczyźnie, który próbuje chronić swojego siedmioletniego syna Jamesa przed chemiczną kastracją w ramach zmiany płci. Teraz matka chłopca może samodzielnie i pełnoprawnie zmienić go w „Lunę”.

Jeffrey Younger nie może ochronić syna przed zmianą płci – a tego chce matka dziecka, dr Anne Georgulas, która w pełni praw rodzicielskich będzie mogła zmienić Jamesa w Lunę. Kobieta ma teraz całkowitą swobodę w podawaniu dziecku żeńskich hormonów i środków blokujących okres dojrzewania. To oznacza chemiczną kastrację 7-latka.

„Chcę, abyś wyobraził sobie komunikację elektroniczną ze swoim synem na FaceTime. I wyobraź sobie, że twoja była żona ubrała go jako drag queen, by z tobą rozmawiał. Ma sztuczne rzęsy i makijaż. Jego włosy mają brokat. On ma na sobie sukienkę. Wyobraź sobie teraz, jak byś się czuł, widząc że, jak sądzę, jest on faktycznie wykorzystywany seksualne – uważam, że nie jest to tylko wykorzystywanie emocjonalne, ale jest to najbardziej podstawowa forma wykorzystywania seksualnego, manipulująca tożsamością seksualną bezbronnego chłopca” – tłumaczył kilka miesięcy temu ojciec dziecka.

Rodzice dzieci walczyli w sądzie o prawa do opieki nad synem. Matka chciała przekształcić Jamesa w dziewczynkę wbrew jego woli – argumentował Jeffrey Younger.

„On chodzi do szkoły, nauczyciele nazywają go „Luna”. W szkole korzysta z żeńskiej toalety. Wszystkie jego autorytety – jego matka, jego nauczyciel, bibliotekarz w szkole, policjant, dyrektor szkoły – wszyscy mówią mu, że jest dziewczynką. Jestem jedyną osobą w jego życiu, która mówi mu prawdę: że jest on chłopcem… Ona okazuje mu miłość i przywiązanie, gdy on zachowuje się jak dziewczynka… Kiedyś zamykała go w swoim pokoju i mówiła mu, że potwory jedzą tylko chłopców” – opowiadał Jeffrey.

W końcu ojciec przegrał batalię o dziecko. Skandaliczna decyzja sądu obliguje Jeffreya Youngera do uznania Jamesa za dziewczynkę. Mimo religijnych i moralnych powodów sprzeciwu, mężczyzna będzie zmuszony także do udziału w lekcjach dot. gender i transseksualizmu.

Teraz ojciec chłopca będzie musiał uważać go za dziewczynkę i nazywać go dziewczynką. Ponadto ma zakaz zabierania Jamesa w otoczenie ludzi, którzy uważają go za chłopca. Dr Georgulas, ma także prawo do wyłącznej opieki nie tylko nad Jamesem, ale i jego bratem bliźniakiem, Jude’em.

/dorzeczy.pl, redstate.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!