Wiadomości

Warszawa: Na śmietniku znaleziono odcięte ludzkie nogi

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Na warszawskiej Białołęce dokonano makabrycznego odkrycia. W śmieciach znajdowały się odcięte ludzkie nogi, zaś w jednym z mieszkań funkcjonariusze znaleźli ciało starszego mężczyzny. Zatrzymano podejrzanego o zbrodnię.

Do tego zdarzenia doszło w czwartek późnym wieczorem przy ulicy Myśliborskiej na Białołęce. – W jednym z bloków znaleziono ciało 75-letniego mężczyzny – mówi portalowi tvp.info kom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. Śledczy nie mieli wątpliwości, że doszło do zabójstwa.

– Zatrzymany został 48-letni właściciel mieszkania, w którym znajdowały się zwłoki. Na miejscu przeprowadzono czynności z udziałem prokuratora – dodaje rzeczniczka. Portal tvp.info potwierdził nieoficjalnie, że zamordowany mężczyzna miał obcięte nogi. Kończyny znaleziono na śmietniku blisko bloku; były zapakowane w plastikowe worki.

Według radia RMF FM, 48-latek to były zięć ofiary. 75-latek poszedł do jego mieszkania, by odebrać dokumenty sądowe. Mężczyzna miał odciąć kończyny ofierze za pomocą piły tarczowej.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!