Europa Wiadomości

W Wielkiej Brytani paramilitarna grupa złożona z weteranów planowała organizację zbrojnego powstania przeciwko przymusowym szczepieniom

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal nczas.com szokujące wiadomości docierają z Wielkiej Brytanii. Paramilitarna grupa złożona z weteranów planowała organizację zbrojnego powstania. Powodował nimi sprzeciw wobec szczepień i obostrzeń. Grupę rozwiązano zaraz po jej ujawnieniu.

Uformowana w Zjednoczonym Królestwie paramilitarna grupa złożona z byłych żołnierzy, pod przywództwem byłego komandosa Royal Marine o pseudonimie Bellzaac – planowała powstanie narodowe przeciwko segregacji, szczepieniom i obostrzeniom.

W skład grupy wschodziło ok. 200 wojskowych – kobiet i mężczyzn.

Członkowie grupy komunikowali się za pośrednictwem aplikacji szyfrującej Telegram. Na grupie omawiano m.in. ataki na punkty szczepień. Jeden z członków udostępnił tablice rejestracyjne pracowników centrum szczepień.

Według członków grupy – miała ona mieć 16 komórek operacyjnych. Osoby z grupy planowały m.in. zakup kusz. Organizacja nazwała się „Veterans 4 Freedom”.

Lider grupy zaprzecza oskarżeniom o planowanie zamachów i powstania. – Zasadniczo byliśmy pokojową grupą i zostaliśmy naznaczeni jako coś, czym nie jesteśmy. Chcieliśmy to zrobić legalnie i zgodnie z prawem – twierdzi.

Grupę rozwiązano po tym, jak jej istnienie odkrył portal Daily Mail. Po jej rozwiązaniu miała powstać nowa – „Global Veterans Alliance”.

Według portali „Veterans 4 Freedom” nie byli obecnie na ostatnich marszach tzw. „antyszczepionkowców” w Wielkiej Brytanii.

Co o tym myślicie?

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!