Świat Wiadomości

W USA zboczeniec obnażył się przed małymi dziećmi na zajęciach z “tolerancji”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal nczas.com  podczas obowiązkowych zajęć dla dzieci „Drag Queen Story Hour”, jedna z Draq Queen pokazała swoje męskie genitalia dzieciom w wieku 7-10 lat. Twierdzi, że przez przypadek, ale nie nosić majtek w krótkiej sukience i iść przebranym za kobietę do dzieci? W Stanach wybuchła afera.

W USA wybuchł skandal, podczas obowiązkowych zajęć Draq Queen w bibliotece w hrabstwie Hennepin w stanie Minnesota, performer przebrany za kobietę o imieniu „Sasha Sosa” podczas imprezy o tolerancji pokazał swoje męskie przyrodzenie dzieciom…

Teraz oczywiście jak doszło do skandalu transwestyta twierdzi, że zrobił to niechcący. Ale uwierzyć w te słowa nie chcą zgorszeni rodzice.

Krytycy gorszących i deprawujących zajęć z Draq Queen słusznie uważają, że jest to  marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Dodają, że sam fakt, iż dzieci są narażone na rzeczy związane z seksualnością w tak młodym wieku to skandal.

Oczywiście lewicowe środowiska natychmiast wzięły „Sasha Sosa” w obronne. Twierdzą, że takie spotkania z osobami o odmiennej tożsamości seksualnej rodzą w dzieciach tolerancję.

Jak widać na postępowym zachódzie środowiska LGBT terroryzują małe dzieci już od najmłodszych lat. Czy to w przyszłości czeka Polskę? Tą obrzydliwą sytuację skomentował polski internauta.

Obrzydliwe…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!