Wiadomości

W Rimini Polka została skatowana na ulicy przez imigrantów z Afryki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Polka została brutalnie zaatakowana we włoskim mieście Rimini. Napastnicy napadli na kobietę na jednej z ulic słynnego kurortu nad Adriatykiem we Włoszech. Kiedy Polka chciała się wyrwać, bandyci powalili ją na ziemię i ciężko pobili – informuje portal o2.pl.

Polka przyjechała do Rimini aby znaleźć sobie dorywczą pracę. 23 listopada, około 7 rano opuściła swój hotel, aby odwiedzić pobliskie miejsca i zapytać o ewentualne zatrudnienie.

Tuż pod hotelem do kobiety podeszło dwóch czarnoskórych mężczyzn. Zażądali pieniędzy. Od razu powiedzieli też, że nie interesują ich drobne, tylko banknoty 20 i 50 euro. Zaczęli wyrywać pani Violetcie torebkę i bić kobietę. Chwilę później jeden z nich uderzył ją tak mocno, że przewróciła się na ziemię.

– Uratowałam się tylko dlatego, że po tym, jak mnie uderzyli, pomimo krwawienia i bólu, znalazłam siłę, by wstać i zacząć biec. Uciekałam tak szybko, jak to możliwe, nawet nie oglądając się za siebie. Miałam nadzieję, że moi napastnicy mnie nie ścigają. Bałam się o swoje życie – powiedziała pani Violetta włoskiej gazecie „Il Resto del Carlino”.

Więcej:
https://www.ilrestodelcarlino.it/rimini/cronaca/aggressione-miramare-1.4901244

/o2.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!