Polska Wiadomości

W Poznaniu lewicowi bojówkarze sprofanowali pomnik Jana Pawła II

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak donosi portal pch24.pl w trakcie niedzielnych demonstracji jakie odbyły się Poznaniu sprofanowany został pomnik św. Jana Pawła II. Uczestnicy marszu feministek i środowisk pro-aborcyjnych pomazali figurę farbą oraz wypisali na nim wulgarne i antykościelne hasła.

W niedzielę środowiska feministyczne i pro-aborcyjne szczególnie obrały sobie za cel Poznań. Oprócz zakłócenia Mszy świętej w Katedrze pw. św. Piotra i Pawła o godz. 12.00, na placu Wolności odbyła się manifestacja i pochód w celu zakłócenia kolejnej Mszy w katedrze, tym razem wieczornej.

Dzięki interwencji policji, która otoczyła świątynię, kolejna profanacja nie doszła do skutku. 7 tys. osób biorących udział w manifestacji krzyczało antyrządowe i antykościelne, przepełnione nienawiścią i wulgaryzmami hasła.

Prawdopodobnie w tym samym czasie doszło do dewastacji pomnika Jana Pawła II, stojącego nieopodal kościoła. Feministki pomalowały figurę farbą i wywiesiły na nim wieszaki, plakaty zawierające aborcyjny przekaz oraz szarfę z napisem „aborcja bez granic”.

Barbaria…

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!