Europa Wiadomości

W Niemczech liczba przestępstw seksualnych dokonywanych przez imigrantów wzrosła diametralnie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy wyczytać  na portalu ndie.pl wodpowiedzi Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Niemiec na interpelację posła do Bundestagu Stephana Brandnera (AfD) wynika, że drastycznie wzrosła liczba przestępstw seksualnych na dworcach i w pociągach popełnianych przez cudzoziemców.

Od początku prowadzenia statystyki w roku 2007 do 2017, liczba przestępstw seksualnych na dworcach i w pociągach wzrosła z 106 do 632, a liczba podejrzanych o te przestępstwa z obcym obywatelstwem wzrosła w tym okresie z 30,2% na 57,3%.

Procent podejrzanych obcokrajowców zaczął wzrastać od 2010 roku, a ich liczba wzrosła drastycznie z 219 w 2015 roku na 632 w 2017. Dziwnym trafem drastyczny wzrost odnotowano, gdy Niemcy zaczęły przyjmować miliony imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Według Brandnera „dzisiaj meldunki o gwałtach i molestowaniach seksualnych są niestety codziennością w Niemczech ukształtowanych przez kanclerz Angelę Merkel. Odpowiedzialny jest przeważnie ‚jakiś’ mężczyzna. Brakuje też dokładnego opisu sprawcy“.

Czy myślicie, że Niemcy mają jeszcze jakiekolwiek szanse by odwrócić ten trend? A może Europa Zachodnia jest już stracona? Czekamy na wasze komentarze.

Oryginalny artykuł: https://ndie.pl/niemcy-632-gwalty-i-molestowania-seksualne-na-dworcach-pociagach-rocznie/

Źródło: ndie.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!