Polska Świat Wiadomości

W Meksyku w bestialski sposób zamordowano Polaka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal radiozet.pl do makabrycznej zbrodni miało dojść w mieście Zapopan. W niedzielę, znaleziono tam odciętą ludzką głowę. Okazało się, że należy ona do Polaka, który był poszukiwany od około tygodnia.

Ofiarą jest 38-letni pracownik sklepu w Zapopan, Mariusz L. Odciętą głowę mężczyzny znaleziono w niedalekiej odległości od jego miejsca pracy. Przy szczątkach Polaka leżała również wiadomość, zawierająca liczne groźby – czytamy na polsatnews.pl.

Na miejsce wezwano policję. Prokuratura potwierdziła, że znaleziona część ciała należy do 38-letniego Mariusza L. Jak donoszą lokalne portale, Polak mógł paść ofiarą jednego z gangów. Sklep, w którym pracował 38-latek, opublikował na Facebooku specjalne oświadczenie ws. jego śmierci.

Polsat News powołuje się na profile w mediach społecznościowych – w tym m.in. na Twitterze – które relacjonowały tragiczne odkrycie. Portal zamieścił również zdjęcie komunikatu, ogłaszającego zaginięcia Polaka.

 

Jak czytamy na portalu, 38-letni Polak zaginął we wtorek (4 lutego). Jego poszukiwana rozpoczęły się kiedy wyszło na jaw, że mężczyzna nie wrócił do domu z pracy tylko zapadł się pod ziemię. Zaniepokojeni bliscy natychmiast zaalarmowali odpowiednie służby. Rodzina mężczyzny została już powiadomiona o dramatycznym odkryciu. Informację o znalezionych zwłokach 38-latka przekazał polski konsulat – dowiadujemy się z Polsat News.

Co o tym myślicie?

Źródło: radiozet.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!