Europa Świat Wiadomości

W Indonezji zatrzymano Francuza oskarżonego o molestowanie ponad 300 dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Emerytowi z Francji grozi w Indonezji kara śmierci w związku z zarzutami dotyczącymi molestowania ponad 300 dzieci i bicia tych, które nie chciały uprawiać z nim seksu – poinformowały indonezyjskie władze.

Policja zatrzymała 65-letniego Francois’a Camille Abello w ubiegłym miesiącu, w hotelu w Dżakarcie. W jego pokoju przebywały dwie niepełnoletnie dziewczyny.

Teraz mężczyźnie grozi dożywocie lub nawet kara śmierci przez rozstrzelanie, jeśli zostanie uznany za winnego naruszenia przepisów chroniących dzieci. Mężczyzna jest oskarżony m.in. o to że nagrywał stosunki seksualne z dziećmi.

Policja miała znaleźć takie nagrania na komputerze Abello, na których widać jak uprawia on seks z setkami dzieci w wieku od 10 do 17 lat.

W ostatnich pięciu latach emeryt kilka razy przyjeżdżał do Indonezji – jej granicę przekraczał na podstawie wizy turystycznej.

– Zbliżał się do dzieci i zwabiał je oferując, że załatwi im pracę w roli modelek – twierdzi komendant policji w Dżakarcie Nana Sudjana.

– Te, które zgodziły się uprawiać z nim seks, otrzymywały od 250 tysięcy do miliona rupii (24-96 dolarów). Te, które nie chciały uprawiać z nim seksu były bite, policzkowane i kopane przez podejrzanego – opisuje Sudjana.

Policja uważa, że mężczyzna molestował dzieci w Indonezji przez lata, a jego ofiar może być więcej.

Co wy na to?

Źródło: rp.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!