Wiadomości

W Częstochowie zaginęły matka i córka. Policja prosi o pomoc

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Komisariat VI Policji w Częstochowie prowadzi poszukiwania za zaginioną 45-letnią Aleksandrą Wieczorek i jej 15-letnią córką Oliwią Wieczorek. Zaginione w nieustalonych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ulicy Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. 45-latka ostatni raz widziana była 10 lutego br. na ROD przy ul. Żyznej w Częstochowie. Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

Rysopis Aleksandry Wieczorek: wzrost 165 cm, sylwetka średnia, włosy ciemne do ramion, oczy ciemne, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemno zieloną kurtę zimową do kolan i ciemne spodnie.

zdjęcie w kolorze czarnym i białym - na zdjęciu 45-letnia kobieta w ciemnych włosach patrzy w obiektyw pozując do zdjęcia legitymacyjnego

Rysopis Oliwii Wieczorek: wzrost 170 cm, sylwetka szczupła, włosy długie ciemny blond, oczy niebieskie, nos prosty, uszy przylegające, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą kurtę zimową z kapturem obszytym jasnym futerkiem.

zdjęcie 15-letniej dziewczyny - na zdjęciu patrzy w obiektyw i uśmiecha się

Każdy, kto zna miejsce aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginione proszony jest o kontakt z Policją pod numerem 997 lub 47 858-16-11.

/Policja Częstochowa/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!