Polska Wiadomości

W całej Polsce patrioci oczyszczają budynki z wulgarnych napisów pozostawionych przez lewackie bojówki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak podaje portal pch24.pl przedstawiciele Straży Narodowej oraz Żołnierze Chrystusa rozpoczęli akcję „Sprzątamy po lewicy”. Jej celem jest oczyszczenie elewacji kościołów, pomników i budynków, na których skrajna lewica zostawiła wulgarne napisy.

Uczestnicy akcji czyszczą miejsca zdewastowane przez środowiska lewicowe i proaborcyjne. Środki czystości zakupiono za własne pieniądze. W akcji sprzątania uczestniczyli Staż Narodowa oraz Żołnierze Chrystusa, a także działacze duszpasterstw akademickich.

„Od jutra w całej Polsce #StrażNarodowa podejmuje akcje #SprzątamyPoLewicy. Czyścimy elewacje kościołów, pomniki i budynki zdewastowane przez lewice”, napisał na Twitterze Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i pomysłodawca Straży Narodowej.

Straż Narodowa i Żołnierze Chrystusa zachęcają wszystkich, szczególnie mężczyzn, do obrony swoich kościołów i duchowieństwa przed profanacjami i atakami . Apelują również o modlitwę wszystkich wierzących, a o opamiętanie i nawrócenie wszystkich, którzy atakują katolików, miejsca kultu i wartości, które drogie są katolikom.

Popieramy.

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!