Polska Wiadomości

W Berlinie odnaleziono ciało polskiej modelki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zawiadamia portal polsatnews.pl ciało 25-letniej modelki Kasi Lenhardt znaleziono we wtorek w nocy w dzielnicy berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Jak informuje dziennik “Bild”, śledczy ustalili wstępnie, że do jej śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Przed paroma dniami media obiegła informacja o jej zerwaniu z gwiazdą Bayernu Monachium Jeromem Boatengiem, z którym od roku była w związku.

“Modelka Kasia Lenhardt nie żyje, kobieta zmarła we wtorek w wieku 25 lat. Osierociła synka” – poinformował “Bild”

Berlińska policja potwierdziła, że we wtorek ok. godz. 20:30 w Charlottenburgu znaleziono ciało modelki. Śledczy podejrzewają, że popełniła samobójstwo. – Nic nie wskazuje na to, by do śmierci przyczyniły się osoby trzecie – przekazała policja.

Urodzona w Polsce modelka zasłynęła w 2012 roku udziałem w prowadzonym przez Heidi Klum programie “German’s Next Top Model”. 16-letnia wówczas Kasia Lenhardt zajęła czwarte miejsce.

Przed paroma dniami o Kasi Lenhardt ponownie było głośno w niemieckich mediach. 2 lutego serwisy podały, że 25-letnia modelka rozstała się z gwiazdą Bayernu Monachium Jerome Boatengiem. Związek z 32-letnim piłkarzem przetrwał rok.

Sama modelka zasugerowała rozpad związku na swoim profilu na Instagramie.

Sądzicie, że to rzeczywiście było samobójstwo?

Źródło: polsatnews.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!