Wiadomości

Uzbrojony mężczyzna otworzył ogień w sklepie. „Wciąż strzelał, strzelał, strzelał”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Co najmniej jedna osoba zginęła, a 14 innych zostało rannych w strzelaninie w Kroger w Collierville w stanie Tennessee – poinformowała miejscowa policja w czwartek po południu.

Jak powiedział powiedział szef policji Dale Lane, trzelec został również znaleziony martwy, najwyraźniej z powodu rany postrzałowej, którą sam sobie zadał. Lane dodał, że 13 rannych zostało zabranych do szpitali, a jedna osoba doznała ataku lękowego i udała się tam na własną rękę.

Brignetta Dickerson pracowała przy kasie, kiedy w dziale delikatesowym zaczęła się​​strzelanina. Powiedziała, że pobiegła z niektórymi współpracownikami, aby się ukryć, ale bandyta poszedł tuż za nimi i zaczął strzelać.

„Wciąż strzelał, strzelał, strzelał” – opowiadała Dickerson. – „Strzelił w głowę jednemu z moich współpracowników, a potem strzelił jednemu z klientów w brzuch, a drugi klient został trochę skaleczony z powodu odprysków”.

Dickerson, która pracuje w Kroger od 32 lat, powiedziała, że ​​jest w porządku, ale trochę przestraszona i roztrzęsiona.

Lane powiedział, że z tego, co wie policja, nie było żadnego incydentu, który doprowadziłby do strzelaniny.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!