Świat Wiadomości

USA: Wolna od segregacji sanitarnej Floryda odnotowuje wzrost liczby miejsc pracy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„Prześcigamy kraj pod względem wzrostu liczby miejsc pracy i możliwości zatrudnienia, ponieważ firmy wiedzą, że Floryda stanie w ich obronie” – powiedział katolicki gubernator Ron DeSantis. Podczas gdy Stany Zjednoczone odnotowują coraz większą inflację i bezrobocie, Floryda wolna od lockdownów i segregacji sanitarnej, której władze bronią praworządności i swobód obywatelskich, jest na fali wznoszącej.

Administracja gospodarcza na Florydzie opublikowała dane na temat rozwoju ekonomicznego stanu. W porównaniu z resztą kraju liczby wyglądają zdumiewająco i potwierdzają słuszność decyzji gubernatora Rona DeSantis, który od wielu miesięcy niezłomnie opiera się totalitarnym rozwiązaniom narzucanym przez rząd Joe Bidena.

Tempo wzrostu gospodarczego 3-krotnie przewyższyło średnie statystyki amerykańskie, a we wrześniu na 194 tys. nowych miejsc pracy we wszystkich 50 stanach prawie połowa powstała właśnie na Florydzie (84 500). Konserwatywny przywódca stanowego rządu podkreśla, że sukces ten ma związek nie tylko z brakiem lockdownów i bezwzględnie egzekwowanym zakazem segregacji sanitarnej, ale także z zaufaniem, jakim przedsiębiorcy darzą władze, które konsekwentnie opowiadają się po stronie społeczeństwa i przeciwko globalistycznej agendzie narzucanej pod pretekstem tzw. pandemii koronawirusa.

Pomimo ogromnych krajowych przeciwności i niepewności gospodarczej, Floryda osiągnęła poziom wzrostu zatrudnienia, który w ciągu ostatnich 30 lat był obserwowany tylko przy czterech innych okazjach. Będziemy nadal ciężko pracować, aby Floryda była otwarta, wolna i budowana pod kątem możliwości – zadeklarował DeSantis, ogłaszając wyniki rozwoju gospodarczego.

Od kwietnia 2020 roku, gdy przez Stany Zjednoczone przetaczały się fale lockdownów, a później zwolnień związanych z przymusem szczepień, Floryda – jak podkreśla gubernator – zyskała ponad milion nowych miejsc pracy. Podobnie statystyki wyglądają w Teksasie, gdzie zamordyzmowi nadciągającemu z Waszyngtonu i rosnącemu w lewicowych stanach przeciwstawia się gubernator Greg Abbott, również katolik i konserwatysta.

Co wy na to?

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!