Wiadomości

USA: Niebinarny były urzędnik Sam Brinton wyszedł z więzienia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Niebinarny były urzędnik Departamentu Energii USA Sam Brinton wyszedł z więzienia za kaucją, gdzie siedział za ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości w związku z oskarżeniami o próbę kradzieży bagażu z lotniska.

Stacja Fox News poinformowała, że Sam Brinton, niebinarny były urzędnik w administracji Joego Bidena, zajmujący się odpadami nuklearnymi, wpłacił w czwartek kaucję w wysokości 5 tysięcy dolarów i został zwolniony z więzienia, gdzie przebywał za ucieczkę przed wymiarem sprawiedliwości.

Brinton został aresztowany 17 maja br. w Rockville w stanie Maryland w związku z zarzutami o kolejną kradzież bagażu na lotnisku w Waszyngtonie. Jest to już trzecia sprawa karna dotycząca kradzieży bagażu przez Brintona. Wcześniej Brinton został oskarżony o kradzież bagażu z lotniska w Minneapolis. 16 września 2022 roku Brinton „przechwycił” kobiecą walizkę Vera Bradley, wartą 2,325 dolarów wraz z jej zawartością.

Brinton twierdził, że jest niewinny, utrzymując, że przez pomyłkę zabrał torbę innego pasażera. Nagranie wideo pokazało później mężczyznę, który wyglądał jak Brinton, usuwającego identyfikator walizki przed ucieczką. Brinton stwierdził później, że zdał sobie sprawę, że wziął niewłaściwą torbę dopiero, gdy dotarł do hotelu. Aby uniknąć podejrzeń o kradzież, Brinton schował materiały z walizki w komodzie w pokoju hotelowym.

Sam Brinton określa się on jako osoba niebinarna. Publikuje zdjęcia w kolorowych sukienkach, szpilkach, z makijażem, a nawet w lateksowych strojach, jako trener ludzi udających psy. Często przebiera się również za drag queen.nChwalił się, że uczestniczy w związkach „kink”, jako „opiekun szczeniaka”. To osoba, zazwyczaj homoseksualna, która lubi wchodzić w interakcje z innymi typowo homoseksualnymi mężczyznami, udającymi psy.

źródło: FOX NEWS, TVP Info

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!