Świat Wiadomości Żydzi

USA nałożyły sankcje na Trybunał w Hadze za ściganie bezcennych Żydów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wczoraj, 5 czerwca br. Izba Reprezentantów parlamentu Stanów Zjednoczonych przegłosowała projekt ustawy nakładający sankcję na Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze. Chodzi o ściganie Żydów, którzy jako swego rodzaju nadludzie – według deputowanych – powinni być immunizowani od wszelkiej odpowiedzialności karnej, w tym odpowiedzialności za zbrodnie wojenne i przeciwko ludzkości.

USA nałożyły sankcje na Trybunał w Hadze za ściganie bezcennych Żydów. Chodzi o odwet za decyzję MTK o aresztowaniu premiera Izraela Benjamina Netanjahu oraz ministra obrony Joaw’a Galanta. Za projektem głosowało 247 deputowanych, przeciw było 155. Za sankcjami opowiedziało się 205 Republikanów i 42 Demokratów.

Spiker Izby Reprezentantów z ramienia Partii Republikańskiej Mike Johnson, które jest związany z grupą tzw. “chrześcijańskich syjonistów” powiedział, że MTK musi zostać ukarany za swoje działania przeciwko żydowskim nadludziom. Planowane sankcję mają dotknąć wszystkich pracowników Trybunału, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w “wysiłki mające na celu dochodzenie, aresztowanie, przetrzymywanie lub ściganie jakiejkolwiek osoby podlegającej ochronie Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników”.

Sankcje obejmą cofnięcie amerykańskich wiz posiadanych przez urzędników MTK, zablokowanie im możliwości wjazdu na teren Stanów Zjednoczonych i uniemożliwienie dokonywania transakcji majątkowych.

Warto przypomnieć, że USA pośrednio wspierają ludobójstwo Palestyńczyków w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu, dostarczając żydowskim nazistom broń i amunicję.

NASZ KOMENTARZ: Środowiska żydowskie i szabesgojskie przestały już nawet udawać, że uważają żydostwo za rasę panów, wyjętą spod wszelkiej odpowiedzialności gojowskich sądów. Gdy Trybunał w Hadze ściga Putina, jest kosher, ale gdy ściga Netanjahu, strefił się.

Polecamy również: Rząd Tuska pracuje nad zakazem sprzedaży Polakom węgla

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!