Wiadomości

USA: „drag queen” powołany do rządu jako specjalista ds. utylizacji odpadów nuklearnych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu pch24.pl, Rod Dreher, autor „Opcji Benedykta”, wieloletni dziennikarz i wydawca „The American Conservative” z wielkim oburzeniem pisze o powołaniu przez ekipę Bidena „drag queen” Sama Brintona do Departamentu Energii, w którym będzie zajmował się utylizacją zużytego paliwa jądrowego. Mężczyzna ma pomóc w opracowaniu globalnej strategii w tej kwestii.

Brinton – „drag queen” – jest absolwentem Massachusetts Institute of Technology, który ściśle współpracuje z Klubem Rzymski i razem wydają raporty wzywające do kontroli urodzeń, aby nie szkodzić planecie. Nowy członek rządu amerykańskiego specjalizuje się – poza kursami genderowymi na uczelniach i walce z terapią konwersyjną dla homoseksualistów – w utylizacji odpadów nuklearnych.

Opinii publicznej znany jest bardziej z ekscentrycznych „dziwactw seksualnych”. Zdaniem Drehera, prawdopodobnie jego „nienormalne” upodobania przeważyły w przyjęciu do administracji rządowej w porównaniu z innymi specjalistami od utylizacji odpadów nuklearnych.

Publicysta cytuje obszerne wyimki z wypowiedzi Brintona dotyczące „opieki nad szczęniętami”, czyli innymi mężczyznami w przebraniu psów, z którymi uprawia perwersyjne dewiacje.

Dreher zauważył, że „powołanie do rządowej agencji zarządzania nuklearnego dziwaka, który sodomizuje innych mężczyzn udających psy i chwali się tym w mediach, to tylko kolejny przykład afirmacji różnorodności, równości i włączenia”. Dziennikarz wstydzi się z powodu tego, co wyprawia establishment rządzący, zezwalając takim osobom na kierowanie bardzo ważnymi instytucjami w kraju.

„Jeszcze niedawno ten koleś publicznie popisujący się swoim dziwactwem zostałby zdyskwalifikowany z tego powodu. Dziś, w czasach baizokracji, jego fetysz jest prawdopodobnie tym, co katapultowało go wśród innych wykwalifikowanych kandydatów na stanowisko (…) Tym właśnie stał się amerykański establishment. Nienawidzi normalności” – konkluduje.

Więcej:
https://pch24.pl/usa-drag-queen-powolany-do-rzadu-jako-specjalista-ds-utylizacji-odpadow-nuklearnych/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!