Wiadomości

Ukrainiec miał ponad 3 promile. Spowodował kolizję i uciekł, zostawiając dziecko w aucie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

31 latek kierując Volkswagenem Polo, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z kierującym Volkswagenem Sharan.

Okazało się, że obywatel Ukrainy nie miał uprawnień do kierowania i miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po zderzeniu uciekł do lasu, pozostawiając w aucie 4 letnie dziecko bez opieki.

Wczoraj po godz.11, dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Rejowieckiej w Krasnymstawie doszło do zderzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31 letni obywatel Ukrainy kierując Volkswagenem Polo stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z 45 letnim kierującym Volkswagenem Sharan. Obywatel Ukrainy w pojeździe przewoził 4 letniego syna, którego po zdarzeniu pozostawił bez opieki uciekając do lasu.

Policjanci ustalili, że 31 latek nie miał uprawnień do kierowania pojazdami, a badanie alkomatem wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Decyzują sądu, zostął objęty dozorem policji. Odpowie za kierowanie pojazdem oraz spowodowanie kolizji drogowej w stanie nietrzeżwości,a także narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia małoletniego.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!