Wiadomości

Uderzył samochodem w drzewo, pojechał dalej i na koniec zasnął

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

35-latek mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie wsiadł do swojego samochodu i ruszył ulicami Świdnika. Po drodze wjechał w drzewo, a następnie kontynuował jazdę aż na jeden z parkingów, gdzie po wyłączeniu silnika zasnął. Na szczęście całe zajście widział świadek, który powiadomił policję. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Wczoraj przed godziną 20:00 świdnicki dyżurny odebrał zgłoszenie od kobiety, która oświadczyła, że widzi jak mężczyzna, który może znajdować się po użyciu alkoholu wsiadł do samochodu marki Renault i jadąc uderzył w drzewo, a następnie pojechał dalej. Kobieta cały czas jadąc za kierowcą widziała jak zaparkował na jednym z osiedlowych parkingów.

Policjanci po przybyciu we wskazane miejsce zastali śpiącego w samochodzie 35-letniego świdniczanina. Okazało się, że w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

st. asp. Elwira Domaradzka
Policja Lubelska

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!