Wiadomości

TVP promuje rozwiązłość i ideologię LGBT?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak zauważa portal pomponik,pl, „Barwy szczęścia” to serial, w którym roi się od par żyjących na kocią łapę, romansów i zdrad, a nawet zbrodni z namiętności. Telenowela TVP wykreowana przez Ilonę Łepkowską w 2007 roku jest też pierwszą tego typu produkcją, w której bardzo mocno zaistniał rozciągnięty na długie lata “wątek gejowski”. Teraz nadszedł czas na… lesbijki!

“Była prostytutka żyjąca w nieformalnym związku ze sparaliżowanym od pasa w dół mężczyzną; dwóch gejów wychowujących syna jednego z nich z małżeństwa z alkoholiczką; nastolatek zdradzający swoją dziewczynę ze ściągniętą z drugiego końca świata Azjatką;  młodziutki przystojniak romansujący z matką swojego najlepszego kumpla… Jeśli myślicie, że w “Barwach szczęścia” – jednym z najpopularniejszych polskich seriali emitowanych na antenie TVP2 – pokazano już wszystko, jesteście w błędzie!” – czytamy na portalu pomponik.pl.

“Już dziś (w czwartek 17 listopada) w 2699. odcinku telenoweli Dwójki będziemy świadkami namiętnego pocałunku dwóch kobiet. Wszystko wskazuje na to, że wątek lesbijski w “Barwach szczęścia” nie skończy się na jednej kontrowersyjnej scenie” – dodano.

Ilona Łepkowska od lat zdaje się być zafascynowana wszelkimi dewiacjami. Angażuje się też w promocję ideologii LGBT. Za swoją działalność została nawet wyróżniona przez Kampanię Przeciw Homofobii. To właśnie wśród głównych bohaterów “Barw szczęścia” było do niedawna dwóch homoseksualistów “wychowujących” wspólnie syna jednego z nich.Reklama

“Myśmy się bardzo bali tego wątku, ale był świetnie przyjmowany” – stwierdziła scenarzystka w rozmowie z “Gazetą Wyborczą”, po czym dodała obłudnie: “Po wątek homoseksualny sięgam nie po to, by – broń, Boże – kogokolwiek szokować.”

/pomponk.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!