Wiadomości

TVN już w sierpniu wiedział, że uczestnik TOP Model jest przestępcą seksualnym?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ze screenów opublikowanych przez portal Pudelek.pl wynika, że informacje nt. skazanego za przestępstwa seksualne Dominica D’Angelico stacja TVN mogła mieć już w sierpniu.

Dominic D’Angelica jest jednym z finalistów “Top Model”. Tymczasem w sieci pojawiły się niepokojące informacje, jakoby model miał za sobą kryminalną przeszłość. Z dokumentów dostępnych na rządowych stronach hrabstwa Amador w Kalifornii wynika, iż w 2011 roku Dominic miał zostać skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16 roku życia.

Amerykański przestępca seksualny wystąpił w programie TVN

W przesłanym do redakcji Pudelka oświadczeniu Marcin Barcz, szef komunikacji w TVN Grupie Discovery poinformował, że Dominic D’Angelica został zdyskwalifikowany z Top Model.

Sprawa wciąż budzi jednak wątpliwości – warto zwrócić uwagę na informacje opublikowane przez Pudelek.pl w tej sprawie. Portal ujawnił bowiem screeny z których jasno wynika, że profil “topmodelpolskatvn” na Instagramie otrzymał informację nt. kryminalnej przeszłości Dominica D’Angelico 20 sierpnia 2020 roku.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!