Polska Wiadomości

Trzej ukraińscy dezerterzy pobili Polaka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Komenda Powiatowa Policji w Opolu Lubelskim poinformowała, że zatrzymała trzech młodych ukraińskich dezerterów, odpowiedzialnych za pobicie 42-letniego Polaka.

Ukraińscy dezerterzy pobili Polaka. “Zatrzymaliśmy 3 młodych mężczyzn w wieku od 18 do 23-lat do sprawy pobicia 42-latka” – napisała w swoim komunikacie policja.

Do zdarzenia doszło w Godowie, które znajduje się w powiecie Opole Lubelskie. Policjanci ustalili, że mężczyźni zaatakowali bez powodu mieszkańca gminy Chodel i bili go po całym ciele. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty i zastosowano wobec nich dozór Policji.

W dniu 10 września około godziny 22:00 dyżurny opolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że 42-latek z gminy Chodel został pobity przez kilku mężczyzn. Policjanci ustalili, że pokrzywdzony został bez powodu zaatakowany przez grupę młodych Ukraińców. Ci po prostu wysiedli z samochodu i zaczęli bić napotkanego przypadkowo Polaka po całym ciele. Po wszystkim wsiedli do samochodu i odjechali.

Mundurowi w trakcie prowadzonego postępowania ustalili, że sprawcami pobicia są trzej ukraińscy dezerterzy w wieku od 18 do 23 lat. Mężczyźni zostali już zatrzymani i osadzeni w areszcie.

Śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili wszystkim zatrzymanym zarzut pobicia. Zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Opolu Lubelskim. Prokurator zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego wobec nich w postaci dozoru policji, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym, jak również zakazu zbliżania się do niego na odległość mniejszą niż 100 metrów.

Zgodnie z Kodeksem Karnym za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

NASZ KOMENTARZ: Ukraińscy dezerterzy coraz bardziej panoszą cię po naszym kraju. Zaczynają już bić przypadkowych ludzi na ulicy. Tak się kończy naiwna miłość wobec tych ludzi i ich zepsutego kraju.

Polecamy również: Koniec z żebractwem i darmową pomocą. USA stawiają Ukrainie twarde warunki

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!