Wiadomości

Trwają poszukiwania 20-letniej Klaudii, która wyszła na rolki i zaginęła

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Zaginęła 20-letnia Klaudia Domowicz. Kobieta ostatni raz widziana była w czwartek 13 maja, kiedy wyszła z domu w miejscowości Dalików w powiecie poddębickim pojeździć na rolkach. Policja apeluje o pomoc.

O sprawie poinformowała łódzka policja. Klaudia Domowicz 13 maja opuściła swój dom w miejscowości Dalików krótko przed południem. Jak przekazała grupa „Zaginieni-Szukamy Was”, kobieta pojechała na rolki.

Z informacji grupy wynika, że Klaudia ma portfel z dokumentami i telefon, nieaktywny. Kobieta nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Zaginiona ma 20 lat, 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i długie ciemnobrązowe włosy. Policja podaje, że jej znakiem szczególnym jest blizna nad brwią. W dniu zaginięcia ubrana była w białą koszulkę na ramiączkach, jeansowe spodenki i niebieską jeansową kurtkę. Miała plecak typu worek.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej lub mają informację o losie kobiety, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, ul. Targowa 22, pod numerem tel. (47) 845-22-11, albo powiadomić najbliższą jednostkę policji pod numerem 997 lub 112.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!