Wiadomości

Tragiczny wypadek w Lublinie. Troje nastolatków nie żyje, czwarty walczy o życie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 23:50 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Gęsią samochód osobowy uderzył w słup latarni. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja – czytamy na portalu lublin112.pl.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący audi 18-latek poruszał się w kierunku al. Kraśnickiej. Z relacji świadków wynika, iż auto jechało z bardzo dużą prędkością. Na łuku jezdni młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem.

W wyniku tego samochód wpadł w poślizg, po czym zjechał na pas zieleni dzielący jezdnię, a następnie wbił się w słup latarni. Siła uderzenia była tak duża, że cztery osoby podróżujące pojazdem zostały zakleszczone we wraku auta.

Jedną z nich wyciągnęli świadkowie, pozostałe musieli ewakuować strażacy korzystając ze specjalistycznych narzędzi ratownictwa drogowego. Pomimo starań ratowników życia trzech osób nie udało się uratować. Jest to dwóch nastolatków i nastolatka. Czwarta, 16-latek, została przetransportowana do szpitala. Jak nam przekazano jego stan jest ciężki.

/lublin112.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!