Wiadomości

Tragiczny początek wakacji, samochód, którym podróżowała 5-osobowa rodzina, uderzył w drzewo

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W miejscowości Jeziorki doszło do wypadku, w wyniku którego śmierć poniosło dziecko i mężczyzna. Samochodem podróżowała pięcioosobowa rodzina.

Do zdarzenia doszło w środę, 19 czerwca po godzinie 14:00. Na drodze krajowej nr 15 w Jeziorkach doszło do wypadku, w którym śmierć poniosła dziewczynka i jej ojciec. Samochodem podróżowała pięcioosobowa rodzina. Kierująca pojazdem kobieta doznała m.in. złamania ręki, z kolei jedno dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem LPR do szpitala, a drugie przez karetkę pogotowia ratunkowego.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca samochodem straciła nad nim panowanie, zjechała na pobocze drogi, uderzyła w znak drogowy, a następnie w przydrożne drzewo. Samochód uległ także zapaleniu. Przybyli na miejsce strażacy, aby uwolnić poszkodowanych musieli wydostać ich za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Droga krajowa nr 15 na czas prowadzonych działań będzie całkowicie zablokowana do około godziny 20:00. Zorganizowano objazdy przez miejscowości Kwieciszewo, Gębice, Łąkie, Jeziorki. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci.

/cmg24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!