Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań Patryka C. Poszedł z kolegami do klubu w Olsztynie i zaginął

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak czytamy na portalu TVP Info, tragicznie zakończyły się poszukiwania Patryka C., 30-letniego mieszkańca Biskupca, którego ostatni raz widziano w sobotę na Starym Mieście w Olsztynie. Służby wyłowiły zwłoki mężczyzny z rzeki Łyna. Okoliczności tragedii wyjaśnia prokuratura.

Poszukiwania Patryka C. rozpoczęły się w poniedziałek; tego dnia do Komisariatu Policji w Biskupcu wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 30-latka. Jak informowała olsztyńska policja, 30-latek w piątek po południu wyszedł z domu w miejscowości Czerwonka; nie wrócił tam i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ostatni raz widziany był w sobotę 11 marca na Starym Mieście w Olsztynie około północy.

Lokalne media podają, że Patryk C. wybrał się ze znajomymi na imprezę do jednego z olsztyńskich lokali, lecz nie został wpuszczony do klubu. Kiedy koledzy Patryka po chwili opuścili lokal, 30-latka już tam nie było. Już drugiego dnia poszukiwań zwłoki 30-latka wyłowiono z Łyny na terenie parku Podzamcze w Olsztynie.

– W trakcie działań poszukiwawczych na rzece Łyna znaleziono ciało 30-latka. Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza i technik kryminalistyki pod nadzorem prokuratora. Ciało zabezpieczono celem przeprowadzenia badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego zdarzenia – poinformowała portal tvp.info post. Paulina Żur z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!