Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań pary narzeczonych z Przeworska

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wiktoria i Konrad zaginęli na początku minionego tygodnia w Holandii. Z ustaleń rodziny wynikało, że „przed kimś uciekali”. W niedzielę policja poinformowała, że odnaleziono ciała pary Polaków – informuje portal TVP Info.

Informacja o poszukiwaniach pojawiła się w sobotę na popularnym w sieci profilu „Zaginieni przed laty”.

„Zaginęli 21-letnia WIKTORIA oraz 21-letni KONRAD. Wiktoria pochodzi z miejscowości Siennów w powiecie przeworskim, natomiast Konrad – z Przeworska w gmina Przeworsk, w woj. podkarpackim. Para wyjechała w celach zarobkowych do Holandii, oboje podjęli pracę przy testach medycznych w Lelystad, przez agencję” – wyjaśniano we wpisie na Facebooku.

Jak można było przeczytać, ostatni kontakt z zaginionymi był w poniedziałek 31 stycznia, a od tamtej pory Wiktoria i Konrad nie pojawili się już w wynajmowanym mieszkaniu. „Wiadomo że pani, u której wynajmowali pokój, na drugi dzień zaczęła pakować ich rzeczy w kartony” – dodano.

Akcja poszukiwawcza zakończyła się w niedzielę. Rzeczniczka prasowa policji w Przeworsku Justyna Urban poinformowała w rozmowie z „Super Expressem”, że znaleziono ciała poszukiwanych.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!