Wiadomości

Tragiczny finał poszukiwań 13-latki. RMF: Policja zatrzymała 18-latka

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W środę, 19 października, na jednym z inowrocławskich osiedli znaleziono zwłoki młodej dziewczyny. To 13-letnia Nadia, którą poszukiwano od niedzieli – czytamy na portalu i.pl.

Jak poinformowała asp. szt. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji, powołana została grupa dochodzeniowo-śledcza, która bada tę sprawę. Na miejscu są policjanci i prokurator. Prok. Robert Szelągowski, szef Prokuratury Rejonowej w Inowrocławiu potwierdza jedynie, że znalezione zostały zwłoki dziewczyny. Na razie nie chce udzielać żadnych dodatkowych informacji.

Od poniedziałku, 16 października, poszukiwana była 13-letnia Nadia z Inowrocławia, która wyszła z domu i nie wróciła. Od tamtego czasu nie kontaktowała się z rodziną. Ojciec Nadii poinformował na Facebooku, że znaleziona w środę dziewczynka – to jego córka.

“Mój świat runął. Przepełniony bólem, cierpieniem i żalem informuję, że moja najukochańsza córka Nadia nie żyje. Bardzo proszę o uszanowanie naszego spokoju w tym trudnym dla nas czasie” – napisał na Facebooku.

Jak dowiedziało się nieoficjalnie Radio RMF, zwłoki poszukiwanej znaleziono w zaroślach przy jednym z pustostanów przy ulicy Długiej. Do sprawy zatrzymano też 18-latka.

“Poszukiwania zostały zakończone. Z przykrością informujemy, że tym razem działania zakończyły się tragicznie, zostało odnalezione ciało dziewczynki. Składamy wyrazy współczucia rodzinie i bliskim. Dalsze czynności prowadzi Policja” – poinformowało na Facebooku Nadgoplańskie WOPR, które brało udział w poszukiwaniu dziewczyny.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!