Wiadomości

Totalny odlot Kadyrowa: “Naciśniemy przycisk i ‘Salam alejkum’. Po co nam świat bez Rosji?”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Ramzan Kadyrow w propagandowym wystąpieniu zastanawiał się nad tym, co by się stało, gdyby Rosja poniosła klęskę na Ukrainie. Czeczeński watażka totalnie odleciał oświadczając, że wówczas „rozwiązaniem” byłoby użycie broni atomowej. „Po co nam świat bez Rosji? Zgińmy wszyscy” – oświadczyła marionetka Putina.

Przywódca „kadyrowców” przedstawił swoją teorię dotyczącą użycia przez Rosję broni atomowej. Fragment wywodu czeczeńskiego watażki opublikował na Twitterze Anton Heraszczenko, doradca ukraińskiego ministra spraw wewnętrznych.

– Rosja nigdy nie pozwoli sobie przegrać bitwy. Naciśniemy przycisk i „Salam alejkum” – mówi wesoło Kadyrow i dodaje, że Rosjanie pójdą do nieba, reszta świata – do piekła — napisał ukraiński polityk relacjonując słowa czeczeńskiego dyktatora.

Sam Kadyrow powiedział na nagraniu, że „Rosja jest wspaniałym nuklearnym państwem”. – Tak jak powiedział nasz prezydent, po co nam świat bez Rosji? Dlaczego te łajdaki mogłyby żyć, jeśli my nie będziemy żyli? Więc zgińmy wszyscy. Wtedy my pójdziemy do nieba, a oni do piekła — oznajmił Kadyrow.

/wpolityce.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!