Wiadomości

Totalny odlot Giertycha i Lisa: TVN z podpuszczenia PiS przypuścił atak na Jana Pawła II, by potem go bronić?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Czy to PiS stoi za atakiem na Jana Pawła II? – tak sugerują Roman Giertych i Tomasz Lis…

Roman Giertych i Tomasz Lis wykryli spisek – za atakiem na Jana Pawła II stał PiS. “Nie mam żadnej wątpliwości, że PiS był na to przygotowany. Reportaż się pojawia i od razu wjeżdża uchwała, wjeżdża wezwanie do ambasadora USA. Mają cały szereg rozpisanych rzeczy, które do dzisiaj… codziennie coś robią” — stwierdził Giertych.

– Czyli pana zdaniem film TVN jest prowokacją, a Jędraszewski działał na zlecenie PiS? Czyli pan sugeruje, że PiS zorganizował atak na Jana Pawła II, żeby chwilę później wziąć go w obronę? — dopytywał Lis. Giertych odparł, że „nie wie, czy to prowokacja”, ale obecne działania Prawa i Sprawiedliwości określił jako „groteskową obronę”.

– Nie mam żadnej wątpliwości, że PiS był na to przygotowany. Reportaż się pojawia i od razu wjeżdża uchwała, wjeżdża wezwanie do ambasadora USA. Mają cały szereg rozpisanych rzeczy, które do dzisiaj… codziennie coś robią — stwierdził Giertych, dodając, że „ta sprawa została użyta nie do walki z pedofilią, tylko została użyta przez PiS do tego, aby na parę dni zaczerpnąć świeżego, medialnego powietrza”.

Czy to PiS stoi za atakiem na Jana Pawła II? Według Panów Lisa I Giertycha, jak najbardziej! 😁

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!