Felietony

Totalitaryzm zaciska na naszych szyjach pętlę!

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Totalitaryzm odsłania swoją twarz. Pętla na naszej szyi się zaciska. Oto nowy wspaniały świat!

Tym razem uderzył w nas PayPal, sprawa nadaje się do prokuratury, proszę o pochylenie się nad poniższym tekstem, w którym opiszę bandyckie praktyki tej zideologizowanej firmy.

Nasze wydawnictwo boryka się z różnymi ograniczeniami, nakładanymi na nas przez firmy którym my sami, jako Polacy daliśmy się w naszym kraju rozwinąć! Facebook nie ustaje w działaniach ograniczania naszych wpisów, blokowania kont,  jestem też przekonany, że za niedługo znikniemy z tego portalu. YouTube nakłada na każdy nasz film ograniczenia reklamowe, przez co nie mamy możliwości zarobkowania. Reklamy Google zostały dla nas ograniczone, zabroniono nam stosować najbardziej skutecznej formy reklamy, czyli  śledzenia użytkownika po zainteresowaniach. Powód? Posiadamy książki religijne w sklepie.

Teraz przyszedł czas na ostrzejsze represje i uderzenie w finanse Fundacji Magna Polonia! Oto wczoraj otrzymałem takiego maila od PayPal:

“Nałożyliśmy na Twoje konto trwałe ograniczenia
Niedawny przegląd operacji na Twoim koncie wykazał, że naruszasz przyjęte przez PayPal Zasady dopuszczalnego użytkowania. W związku z powyższym nałożyliśmy na Twoje konto trwałe ograniczenia.
Usuń ze swoich witryn internetowych lub stron aukcji wszystkie odniesienia do systemu PayPal. Obejmuje to usunięcie nie tylko systemu PayPal jako opcji płatności, ale również logo i koszyka PayPal.
Zgodnie z Umową z Użytkownikiem, gdy PayPal nakłada na konto trwałe ograniczenia ze względu na naruszenie Zasad dopuszczalnego użytkowania, środki na tym koncie zostają zablokowane na okres 180 dni. Po upływie 180 dni, w stosownych przypadkach, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jak wypłacić pieniądze pozostałe na Twoim koncie PayPal.
Jeśli ewentualne obciążenia zwrotne spowodują, że saldo Twojego konta stanie się ujemne, musisz rozliczyć kwotę należną PayPal, aby uniknąć dalszych działań przeciwko Tobie.
Aby wyświetlić pełny tekst Zasad dopuszczalnego użytkowania usługi PayPal, kliknij łącze Umowy prawne u dołu dowolnej strony serwisu PayPal.”

Posłuchaj skandalicznej rozmowy z pracownikiem infolinii

Od tej pory nikt z Państwa nie może zrobić zakupów w sklepie Magna Polonia przy użyciu tego systemu, nie ma możliwości przekazania darowizny na naszą fundację, a środki zgromadzone na koncie są zablokowane przez 180 dni! Mail przyszedł do mnie o godzinie 18:30, a infolinia tej totalitarnej firmy działa do godziny 17:00 od poniedziałku do piątku.

Co teraz?

Wdrożymy na naszym sklepie możliwość płatności kartami kredytowymi/debetowymi w zamian za system PayPal. Czeka nas zapewne długa batalia z firmą, która działa na naszą szkodę i na szkodę polskiej gospodarki. Jako fundacja zatrudniamy bowiem ludzi, opłacamy drukarnie, współpracujemy z wieloma kontrahentami, a przez działanie totalitarystów z PayPal nasza sytuacja finansowa ulegnie pogorszeniu.

Bardzo Państwa proszę o wybranie innych form wsparcia Magna Polonia poprzez zakupy i darowizny. Bardzo proszę też o wsparcie nas dowolną i dobrowolną kwotą w tym trudnym dla nas okresie. Będziemy potrzebowali środków do utrzymania płynności finansowej i pomocy prawnej. Dziękuję w imieniu całej redakcji za wyrozumiałość i za to, że jesteście Państwo przy nas w chwili kiedy znajdujemy się pod ciągłym ostrzałem.

Polecamy też nagranie na ten temat w Wrealu24: https://www.youtube.com/watch?v=6QMUcOApXeA

i Mediach Narodowych: https://www.youtube.com/watch?v=RlFbrHpXWOo

Poniżej podaję dane do wpłat:

PRZELEWY BANKOWE Z POLSKI

NAZWA : Fundacja Magna Polonia
ADRES: ul. Urocza 16, 41-400 Mysłowice
TYTUŁ PRZELEWU: Darowizna na cele statutowe
NUMER KONTA (PKO BP):
26 1020 2528 0000 0102 0497 0986

PRZELEWY BANKOWE Z ZAGRANICY

NAZWA WYDAWNICTWA: Fundacja Magna Polonia
ADRES: ul. Urocza 16, 41-400 Mysłowice
TYTUŁ PRZELEWU: Darowizna na cele statutowe
NUMER KONTA (IBAN):
PL26 1020 2528 0000 0102 0497 0986
KOD SWIFT/BIC:
  BPKOPLPW

PRZELEWY ONLINE

ZOSTAŃ PATRONEM NASZYCH DZIAŁAŃ

 

 

Dziękuję w imieniu całej redakcji,

Przemysław Holocher

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!