Wiadomości

“To zboczenie jest, a nie jurność” – wyciekły nagrania z podsłuchów dot. sprawy Niesiołowskiego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wirtualna Polska dotarła do stenogramów rozmów biznesmenów zamieszanych w seksaferę ze Stefanem Niesiołowskim. Mężczyźni, którzy spełniali zachcianki posła w pewnym momencie poczuli się zirytowani żądaniami Niesiołowskiego. „Przesadza z tym, terroryzuje mnie” – mówi jeden z łódzkich przedsiębiorców.

W czasie jednej z nagranych rozmów biznesmeni martwili się, ponieważ mieli problemy z załatwieniem politykowi jednej z kobiet w wymaganym przez niego terminie.

– Nie wiem, czy ja coś załatwię na jutro, bo nie mam co załatwić, mogę tylko tą Malwinę – mówi Wojciech K. – O Jezus, powiedz mu że nie możesz no… (…) On przesadza z tym no – odpowiada Bogdan W. – (..) Terroryzuje mnie tym, kur… – mówi Wojciech K. – Przesadza, kur… Przesadza no, kur… Bez przesady, ja pierd… On to kur…by non stop to robił jakby mógł – irytuje się biznesmen. Kiedy drugi biznesmen mówi: “Ale jaki on jurny jest, nie?”, Bogdan W. odpowiada: “Daj spokój, to zboczenie jest, a nie jurność (…) Wiesz on to naprawdę przesadza, no jeszcze oprócz tego on mnie pyta, czy ty możesz albo coś takiego, on żąda wręcz”

W innej z podsłuchanych rozmów Wojciech K. mówi Bogdanowi W., aby ten przekazał posłowi, że łóżko nie zostało naprawione i jest zarwane. – On tam po prostu wpadł – mówi biznesmen. – No tak, na kanapę niech się walnie – odpowiada drugi biznesmen.

Na kolejnym nagraniu zarejestrowano rozmowę samego posła. Niesiołowski rozmowa z Bogdanem K. i narzeka, że biznesmeni nie wywiązują się umowy. Podkreśla, że on słowa dotrzymał i dobrze by było, gdyby oni też tak zrobili.

“Poseł: Cześć Boguś, cześć, no nic tak dzwonię, bo Ali mówił, że coś narzekałeś, że nie dzwoniłem, ale nic, nic nie było. Bogdan W.: Aha, no nic nie miałem Stefciu, no posuwają się tamte sprawy (…) Poseł: Niestety już tylko sprawy się posuwają, drogi przyjacielu. Bogdan W.: No (…) ale coś zawsze jest do przodu wiesz generalnie. Poseł: Ale niestety już tylko sprawy… Bogdan W.: No ja wiem, tamte sprawy to już stoją w miejscu. Poseł: Nawet żeby stały chociaż (….)” – czytamy na Wp.pl

/dorzeczy.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!