Wiadomości

Tajne spotkanie Trzaskowskiego z Biedroniem?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

​Doszło do tajnego spotkania Rafała Trzaskowskiego z Robertem Biedroniem. Politycy mieli dyskutować o wspólnym centrowo-lewicowym projekcie bez udziału konserwatystów z Platformy Obywatelskiej – podaje „Super Express”, powołując się na nieoficjalne informacje.

„Super Express” informuje, że we wtorkowy wieczór doszło do tajnego spotkania prezydenta Warszawy, wiceprzewodniczącego PO Rafała Trzaskowskiego z liderem Wiosny, europosłem Robertem Biedroniem.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że politycy dyskutowali o wspólnym centrowo-lewicowym projekcie, bez udziału konserwatystów z Platformy Obywatelskiej.

„Warszawski ratusz, późny wieczór. Do prezydenta stolicy i jednego z liderów PO Rafała Trzaskowskiego przyjeżdża europoseł Wiosny Robert Biedroń. Politycy znają się od lat, świetnie się dogadują. Po krótkiej wymianie uprzejmości rozmowa schodzi na tematy czysto polityczne” – opisuje „Super Express”.

Według anonimowego informatora spotkanie dotyczyło m.in. projektu centrowo-lewicowego obydwu polityków.

Projekt ten miałby powstać w ramach ruchu Rafała Trzaskowskiego lub całkowicie nowego bytu, ale bez udziału konserwatystów z PO.

Politycy chcą postawić na kwestie takie jak aborcja, wolność, prawa kobiet, Unia Europejska.

/rmf24.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!