Wiadomości

Szwedzki polityk: W naszym kraju są już małe wojny domowe, trzeba powstrzymać imigrację

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kent Ekeroth, polityk Szwedzkich Demokratów, stwierdził, że migracja jest największym zagrożeniem dla Szwecji i Europy Zachodniej, donosi węgierska gazeta Magyar Hirlap.

Ekeroth stwierdził w rozmowie z Magyar Hirlap, że to są już „małe wojny domowe, które obejmują pewne rejony kraju”, dodając, że morderstwo, gwałt i włamania podkopią życie Szwedów. Zdaniem Ekerotha imigracja musi zostać zatrzymana i że niezbędne są deportacje.

Polityk Szwedzkich Demokratów ostro skrytykował również lewicowo-liberalne partie Szwecji. Powiedział, że mają one „krew na rękach”, ponieważ „ich polityka doprowadziła do fali przestępstw i ataki terrorystyczne w Szwecji”.

W środę Ekeroth bronił postawy węgierskiego rządu w szwedzkim parlamencie, zwracając uwagę, że to właśnie Węgry wskazują, jak należy bronić mieszkańców i ich kultury.

Dodał, że jest przejawem obłudy, gdy szwedzcy politycy wyr niektórych wyrażają oburzenie w związku z oskarżeniami o ingerowanie w proces wyborczy w USA lub Szwecji, a potem wy, jeśli okazują radość, że Stany Zjednoczone lub George Soros chcą ingerować w węgierskie wybory.

Według Ekerotha, szwedzcy politycy powinni raczej uczyć się od Węgrów niż ich krytykować. Pół kontynentu zostało zniszczone.

„Historia was osądzi” – powiedział.

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!