Europa Wiadomości

Szwecja: lewactwo utrudnia deportacje nielegalnych imigrantów.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Władimir Iljicz Uljanow, Rosyjski żyd, nazywany Leninem, oraz  największy masowy morderca w dziejach ludzkości- Józef Stalin zwykli mawiać o ślepych entuzjastów komunizmu – pożyteczni idioci.

Dzisiaj, pożytecznych idiotów również nie brakuje. Jak się okazuje, w Szwecji lewactwo utrudnia deportacje nielegalnych imigrantów, zapominając przy tym, że kiedy nadejdzie odpowiednia chwila, to pierwsi stracą głowę pod mieczem islamu, podobnie jak redaktorzy lewackiego pisma Charlie Hebdo.

Leif Fransson, szef oddziału Szwedzkiej Policji Granicznej,  stwierdził, że jeżeli politycy nie podejmą odpowiednich kroków, to dojdzie do kolejnych zamachów.

„Nie wiem, ile jesz­cze ludzi musi zgi­nąć, by poli­tycy zaczęli wresz­cie podej­mo­wać twarde decy­zje?” – mówił Fransson, któremu w zeszłym roku udało się złapać półtora tysiąca nielegalnych imigrantów.

Okazuje się, że pracę utrudniają mu lewacy, którzy powiadamiają potencjalnych terrorystów o planowanych akcjach Policji Granicznej.  Policjant, zwrócił również uwagę na problem Malmo, które zostało prawie całkowicie sparaliżowane przez imigrantów, okazuje się bowiem, że zasiłki są wypłacane nawet tym z nich, którzy mają sądowy nakaz opuszczania Szwecji!

„Niek­tó­rzy myślą, że jeśli zamkną oczy, to pro­blem sam się roz­wiąże. Jeste­śmy strasz­nie naiwni” – stwierdza.

 

źródło: NDIE.PL

 

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!