Wiadomości

Szwecja: Czterech afrykańskich migrantów zostało oskarżonych o brutalny gwałt na 13-letniej Szwedce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Czterech migrantów w wieku poborowym, pochodzących z Erytrei, zostało oskarżonych o brutalny gwałt na 13-letniej Szwedce w łazience. Zdarzenie miało miejsce w czerwcu w regionie Örebro.

Zdarzenie miało miejsce w mieście Hallsberg. Migranci w wieku od 20 do 25 lat na zmianę gwałcili biedną dziewczynę, zamknąwszy ją w toalecie. Szwedzki nadawca SVT informuje, że jeden z mężczyzn sfilmował to wszystko.

„Stosunek poprzedziła przemoc polegająca na tym, że co najmniej dwóch oskarżonych złapało za szyję i ramię pokrzywdzoną, uderzając głową o ścianę i pchając ją do toalety. Oskarżeni przystąpili następnie do stosunku waginalnego z nią” – czytamy w akcie oskarżenia.

Ofiara, 13-letnia rodowita Szwedka, doznała wielu obrażeń, w tym krwawienia wewnętrznego, rany dłoni oraz licznych siniaków – na ramieniu, na rękach i kolanach.

Chociaż pierwotnie w związku z napaścią seksualną zostało aresztowanych pięciu mężczyzn, to ostatecznie tylko czterech oskarżono o gwałt na dziecku. Za nagrywanie przestępstwa jeden z mężczyzn został oskarżony o „przestępstwa związane z fotografią i pornografią dziecięcą”.

Prokuratorzy zażądali, aby w razie ich skazania, wszystkich czterech oskarżonych deportowano z powrotem do Erytrei i zabroniono im wjazdu na terytorium Szwecji przez 15 lat od odbycia kary,

/Voice of Europe/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!